Certyfikaty dla firm Program firmowy Certyfikat
 

O firmie


Witamy na stronie Wypożyczalni Samochodów on-line!

Nasza firma jest dynamicznym i ciągle rozwijającym się przedsiębiorstwem. Nasze usługi dostępne są dla osób prywatnych oraz dla firm.

Nasze samochody są serwisowane, a co ważne mają solidne ogumienie. Dbamy o najwyższe bezpieczeństwo Naszych Klientów.
W naszej ofercie znajduje się obecnie 20 samochodów. Wśród nich są auta o rożnych parametrach - od tych małolitrażowych samochodów osobowych, aż po auta, które przeznaczone są głównie do zadań transportowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo ponadto do wynajmu autolawety oraz lawety. Jednocześnie oferujemy usługi transportowe w zakresie przewozu na lawecie aut osobowych czy busów. Ponadto zajmujemy się także przeprowadzkami, a także na życzenie Klienta przewozimy towary autami do 3,5T. Prowadzimy wynajem busów. Głównym celem naszej firmy jest rzetelne i stuprocentowe zaspokojenie potrzeb Naszych Klientów w dziedzinie wynajmu samochodów.

Efekty naszej solidnej pracy to głównie opinie Klientów oraz ich zadowolenie. Wśród podstawowych priorytetów naszej firmy znajduje się dbanie o czas oraz wygodę Klientów. Dlatego w naszej ofercie mamy także odbieranie Klientów z portu Lotniczego we Wrocławiu, a także na indywidualne życzenie również zawozimy na lotnisko. Ponadto istnieje także możliwość odbioru z dowolnego lotniska w kraju - oczywiście za ustaloną dopłatą.

Zapraszamy do korzystania z naszego internetowego systemu rezerwacji aut.

Adres, mapa dojazdu oraz telefon na stronie Kontakt

 
 

Copyright 2013 | www.Auto.Olesnica.pl - wypożyczalnia samochodów i autolawet w Oleśnicy k.Wrocławia. Wykonanie: Tworzenie Stron Internetowych Ostroleka